Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Pro obrovský zájem pokračuje JBL zimní výprodej až do 19.2.2024. Nabídku obohatili další skvělé prémiové produkty jako JBLPartyBox Ultimate, JBL Authentics 200 nebo limitovaná verze JBL Flip 6 Martin Garrix edition. Nezapomeňte se podívat na celou nabídku, ve které objevíte další skvělé produkty od JBL.

Kompletní nabídku naleznete zde

JBL PARTYBOX ULTIMATE

Tento masivní, téměř 40 kilový párty reproduktor si zamilujete v momentě, kdy se jeho pronikavé světelné efekty rozzáří. Jednoduchá přenosnost díky kolečkům a rukojeti, vstupy pro hudební nástroje a mikrofony a ochrana vůči stříkající vodě IPX4 dokazují, že tento reproduktor využijete opravdu všude, u bazénu nebo v koncertní hale. Jeho neuvěřitelný výkon 1 100W vyplní zvukem prostory o velikosti 2 basketbalových hřišť. Třešničkou na dortu je appka JBL One, přes kterou můžete ovládat hudbu, ale také i světelné efekty.

  • Původní cena: 36 990 Kč
  • Akční cena je 32 499 Kč, což představuje slevu 12 %. Akce končí 19.2.2024

JBL AUTHENTICS 200

Retro je zpět a s ním také legendární dizajn JBL Authentics. Tento domácí reproduktor, který byl vytvořen z recyklovaných materiálů, se může pyšnit svým bohatým a autentickým JBL zvukem. Připojení na reproduktor pomocí Wi-Fi, kvalitu zvuku zvýší ještě více. Detaily krásně zvýrazní dvojice 25mm tweeterů a 5-palcový woofer spolu s 6-palcovým pasivním zářičem se postarají o opravdu pronikavé a silné basy.

  • Původní cena: 7 990 Kč
  • Akční cena je 7 499 Kč, což představuje slevu 6 %. Akce končí 19.2.2024

JBL FLIP 6 MARTIN GARRIX EDITION

Ikonický JBL reproduktor z řady Flip nyní můžete také získat za zvýhodněnou cenu i s novým dizajnem, který vznikl ve spolupráci s Martinem Garrixem. Tento malý přenosný reproduktor vás potěší, nejen svým odvážným zvukem, JBL Original Pro Sound, ale také 12-hodinovou výdrží baterie a nejvyšší ochranou vůči vodě a prachu IP67. Propojit jej můžete s dalšími reproduktory pomocí funkce PartyBoost a s appkou JBL Portable, můžete váš hudební zážitek maximalizovat.

  • Původní cena: 3 690 Kč
  • Akční cena je 2 999 Kč, což představuje slevu 19 %. Akce končí 19.2.2024

Dnes nejčtenější

.