Zavřít reklamu

Ochranné sklo pro Galaxy S24 Ultra (vhodné pro použití s krytem)

Displej Samsungu Galaxy S24 je sice poměrně odolný, opatřit mu ochranu navíc je ale rozhodně dobrý nápad. Skvěle vám poslouží toto ochranné sklo se zaoblením 2.5D, tvrdostí 9H a tloušťkou 0,3 mm. Součástí balení je čisticí hadřík, stěrka, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu.

Ochranné sklo pro Samsung Galaxy S24 Ultra zakoupíte zde

Kryt AlzaGuard TPU

Chcete vašemu novému Samsungu Galaxy S24 dopřát ochranu i na zadní část? Pořiďte mu toto jednoduché, ale kvalitní pevné pouzdro z polykarbonátu a TPU. Kryt AlzaGuard je kompatibilní s bezdrátovým nabíjením a je dostupný ve čtyřech barvách.

Kryt AlzaGuard TPU zakoupíte zde.

Ochranné sklo na objektiv Spigen Glass

Řádnou ochranu si rozhodně zaslouží i objektiv supervýkonného fotoaparátu nového Galaxy S24. Ochranné sklo na objektiv Spigen Glass se vyznačuje zaoblením 2.5D, tvrdostí 9H a tloušťkou 0,3mm. Součástí balení je instalační rámeček, čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu.

Ochranné sklo na objektiv zakoupíte zde.

Kryt Ultra Hybrid Matte Spigen

Spigen Ultra Hybrid Matte Black je ultraodolný, skvěle udržitelný kryt pro váš Samsung Galaxy S24 Ultra. Je vyroben z odolné kombinace TPU a polykarbonátu, nabízí kompatibilitu s bezdrátovým nabíjením, a je opatřený výřezy pro konektory a tlačítka.

 

Kryt Spigen zakoupíte zde.

Nabíjecí stojánek FIXED Powerstation

Nabíjecí stojánek FIXED Powerstation se spolehlivě postará nejen o nabití vašeho Samsungu Galaxy, ale poslouží také jako základna pro hodinky. Je vybaven podporou bezdrátového nabíjení, USB-C vstupem, podpěťovou a přepěťovou ochranou a regulací teploty.

Nabíjecí stojánek zakoupíte zde.

Dnes nejčtenější

.