Zavřít reklamu

Udělat svůj smartphone chytřejší můžete i když to není zrovna Galaxy S24. Samsung sice představil svou umělou inteligenci Galaxy AI, v Google Play ale najdete mnohé nástroje, které na AI také sází a zde jsou ty nejlepší.

ChatGPT

Kdo by neznal ChatGPT, jednoho z nejoblíbenějších AI chatbotů? Tento nástroj můžete používat také v podobě Android aplikace. Pomocí zpracování přirozeného jazyka ChatGPT poskytuje interakci podobnou lidskému a neuvěřitelnou hloubku znalostí, což z něj činí nepostradatelný nástroj pro řadu úloh, jako je vyhledávání témat, shrnování dokumentů, a dokonce i skládání hudby. Podle četných zkušeností ChatGPT občas vrací fakticky nepřesné informace, proto je nezbytné ověřit všechny kritické informace.

Stažení v Google Play

Microsoft Copilot

Copilot z dílny společnosti Microsoft využívá engine ChatGPT pro funkci chatbota s umělou inteligencí. Oproti bezplatné verzi aplikace ChatGPT poskytuje Copilot několik výhod. Uživatelské rozhraní aplikace Copilot působí o něco uhlazeněji a za používání modelu GPT-4 nemusíte platit navíc. Po přihlášení navíc můžete přímo v aplikaci využívat ve své třídě nejlepší možnosti generování obrázků Dall-E 3.

Stažení v Google Play

Replika

Replika je označována jako společník s umělou inteligencí. Je to v podstatě chatbot s umělou inteligencí a animovaným avatarem, kterého si přizpůsobíte během úvodního nastavení aplikace. Můžete si vytvořit fyzické vlastnosti Repliky výběrem takových věcí, jako je tvar těla, styl vlasů a barva očí. Dokonce i bezplatná úroveň Replika poskytuje hodnotnou sadu funkcí. Chaty mají kontinuitu, což znamená, že můžete navázat na minulé konverzace a rozvíjet tak osobnost Repliky a jakýsi vztah. Mezi další funkce, které zlepšují sdílení zážitků, patří hraní her, sdílení fotografií a videohovory s Replikou. Pro trochu zábavy a pobavení stojí za to aplikaci pro Android vyzkoušet.

Stažení v Google Play

Duolingo Max v aplikaci Duolingo

Duolingo je pravděpodobně nejpopulárnější aplikace pro výuku jazyků na trhu, která podporuje řadu vynikajících herních funkcí pro zlepšení uživatelského zážitku. Nová prémiová úroveň předplatného, nazvaná Duolingo Max, využívá engine GPT-4 a umožňuje konverzace 1:1. Max je v současné době k dispozici pouze pro zařízení se systémem iOS v omezených regionech, a to v angličtině a francouzštině, rozšíření na zařízení s Androidem i na další regiony na sebe ale jistě nenechá dlouho čekat.

Stažení v Google Play

Google Bard

Chatbot společnosti Google, Bard, nabízí stejné základní funkce jako ChatGPT, ale je založen na vlastním modelu společnosti Google. Má také trochu odlišný přístup a jeho cílem je být centrálním rozhraním pro všechny věci od Googlu. To znamená, že se pomocí Barda můžete snadněji dotazovat na věci, jako jsou videa na YouTube, hotely, lety a mapy. Na rozdíl od ChatGPT nebo Copilota, které využívají Dall-E, Bard prozatím stále neumí vytvářet originální obrázky. V současné době je k dispozici pouze jako webová aplikace v rozhraní mobilního internetového prohlížeče.

Dnes nejčtenější

.