Zavřít reklamu

Samsung stejně jako svá zařízení pravidelně aktualizuje i své nativní aplikace. Nyní začal vydávat nový update pro aplikaci Always On Display. Aktualizace má opravovat některé chyby a zlepšovat uživatelskou zkušenost, na některých zařízeních Galaxy však způsobuje problémy.

Nová aktualizace aplikaci Always On Display (AOD) povyšuje na verzi 8.7.96.12. Podle protokolu změn opravuje některé problémy související s widgety a datem na zamykací obrazovce a ikonami operátora a oznámení ve stavovém řádku. Někteří uživatelé řady Galaxy S23 však hlásí, že aktualizace také přináší novou chybu, která způsobuje nefunkčnost jejich telefonů.

Podle známého leakera vystupujícího na sociální síti X pod jménem CID se uživatelé po instalaci nového updatu zaseknou v podivné smyčce AOD, kdy nemohou odemknout své telefony ani se dostat k žádným funkcím. Obrazovka se prý stále přepíná mezi AOD a zamykací obrazovkou, aniž by reagovala na jakýkoli vstup. V tuto chvíli není jasné, jak je tento problém rozšířený a co jej způsobuje.

Samsung se k problému zatím nevyjádřil, takže není jasné, jestli o něm ví a případně již pracuje na opravě. Pokud jste tak aplikaci AOD ještě neaktualizovali, počkejte, dokud korejský obr nevydá opravu nebo novou verzi.

Dnes nejčtenější

.