Zavřít reklamu

Samsung svou novou vlajkovou řadu Galaxy S24 vybavil několika novými funkcemi a vylepšeními fotoaparátu. Některé z nich pohánějí výkonnější čipsety používané v Galaxy S24, S24+ a S24 Ultra. Některé pokročilé fotografické funkce však nejsou ve výchozím nastavení dostupné a jsou součástí aplikací Camera Assistant a Expert RAW.

Aplikace Camera Assistant nyní obdržela aktualizaci, která v ní zpřístupňuje některé pokročilé funkce fotoaparátu Galaxy S24, S24+ a S24 Ultra. Nová verze aplikace (2.1.00.1) je nyní k dispozici v obchodě Galaxy Store a přináší některé funkce, o kterých jsme se více zmínili v tomto článku.

Konkrétně jde o zkratky pro 10x a 100x úrovně přiblížení v nativní fotoaplikaci, funkci DOF Adapter Correction, která automaticky opravuje převrácené snímky, když je telefon připojen k externímu adaptéru hloubky ostrosti (tato oprava funguje pouze v režimech Pro a Pro Video), nebo funkci Anamorphic Lens Correction, která automaticky opravuje zkreslení fotoaparátu, které se objeví při použití externích anamorfních objektivů v telefonu (tato funkce je omezena na režim Pro Video a při použití poměru stran 16:9).

Poslední zpřístupněnou funkcí je sledování zvuku, která umožňuje uživatelům sledovat zvuk, který má být zaznamenán ve videu, prostřednictvím externího výstupního zařízení, jako jsou Bluetooth a USB sluchátka či reproduktory a zařízení s konektorem HDMI. Je třeba upozornit, že tato i výše uvedené funkce jsou kompatibilní pouze s řadou Galaxy S24 a pravděpodobně se nedostanou na starší zařízení (na rozdíl od těchto funkcí).

Řadu Galaxy S24 nejvýhodněji koupíte zde

Dnes nejčtenější

.