Zavřít reklamu

IKEA už dlouhou dobu není jen o nábytku, ale prodává i velké množství elektroniky. Mezi tou je i nabíječka ÅSKSTORM, před jejímž používáním sama společnost nyní varuje. Může vám způsobit popáleniny nebo úraz elektrickým proudem.

Společnost IKEA vydala tiskovou zprávu, ve které informuje, že stahuje z prodeje USB nabíječku ÅSKSTORM (40W, tmavě šedá). Zároveň žádá všechny zákazníky, kteří nabíječku vlastní, aby ji přestali používat a obrátili se na společnost ohledně vrácení peněz za zboží v plné jeho výši. Konkrétně k problematice dodává:

„Bezpečnost výrobků patří k hlavním prioritám IKEA, a proto stahuje USB nabíječku ÅSKSTORM (40 W, tmavě šedá) z prodeje. Napájecí kabel se může poškodit nebo zlomit, když jej uživatel často omotává kolem nabíječky nebo ohýbá. Poškozený kabel může způsobit popáleniny nebo úraz elektrickým proudem.“

Nabíječku můžete identifikovat podle čísla modelu ICPSW5-40-1, které najdete na štítku na zadní straně nabíječky. Lze ji vrátit v jakémkoli obchodním domě společnosti, kdy k tomu není ani třeba doklad o nákupu. Více informací získáte na IKEA.cz a telefonním čísle +420 296 181 650. Společnost se samozřejmě za jakékoli nepříjemnosti způsobené stažením výrobku z prodeje omlouvá. Je tedy fajn vidět, že se k problému staví čelem.

Dnes nejčtenější

.