Zavřít reklamu

Google začal na způsobilé Pixely vydávat aktualizaci Android 14 QPR2 Beta 3. Jaké novinky přináší?

Android 14 QPR2 Beta 3 na kompatibilní Pixely (tj. Pixel 5a–řada Pixel 8) konkrétně přináší tyto novinky:

  • Návrat obrazovky „Your Pixel is up to date“ (váš Pixel je aktuální) místo dosavadní obrazovky „Your system is up tu date“ (váš systém je aktuální).
  • Dlaždice Bluetooth má nyní v Rychlém nastavení vyskakovací mininabídku jako dlaždice Internet.
  • Repair Mode (režim opravy): I když byl tento režim (fungující stejně jako Režim údržby u Samsungu) představen v prosinci, až do dnešního dne nebyl dostupný.
  • Nové nastavení Usnadnění, které zrcadlí stávající položku Možnosti pro vývojáře a umožňuje uživatelům vynutit přepnutí aplikací do tmavého režimu.
  • Změna názvu funkce Show media recommendations (zobrazit doporučení médií) na Show Assistant media recommendations (zobrazit doporučení médií Asistenta).

Nová aktualizace kromě toho přináší opravu řady bugů. Mezi ně patří např. chyba, která někdy způsobovala přerušení připojení přes Bluetooth u některých zařízení, chyba, která způsobovala občasný pád zařízení nebo jeho nereagování po restartování, bug, který způsoboval, že se živé tapety přestaly animovat, nebo bug, který v některých případech bránil v aktivaci Asistenta Google.

Kromě toho byly vyřešeny menší problémy, jako např. ten, který způsoboval, že přestala fungovat gesta více prsty, ten, který někdy způsoboval špatnou kvalitu zvuku nebo vyšší spotřebu energie při volání, nebo problémy ovlivňující stabilitu systému, výkon, fotoaparát či konektivitu.

Podle všeho se jedná o jednu z posledních betaverzí Androidu 14 QPR2. Ostrá verze by měla na způsobilé Pixely dorazit v březnu.

Dnes nejčtenější

.