Zavřít reklamu

Hrudní pásy všeho druhu se těší velké popularitě mezi profesionálními i hobby sportovci bez ohledu na věk, zaměření nebo pohlaví. U žen má ale přece jen používání hrudních pásů často svá specifika – sladit nošení hrudního pásu a sportovní podprsenky tak, aby to bylo pohodlné a zároveň efektivní, se v mnoha případech může jevit jako nemožné. Společnost Garmin ale nyní přichází s řešením.

Jedná se o nový hrudní pás s názvem HRM-Fit, který je určen speciálně ženám. Hrudní pás HRM-Fit se vyznačuje speciálně navrženou konstrukcí s klipem, díky kterému jej lze snadno přichytit ke sportovním podprsenkám všech typů, aniž by bylo negativně ovlivněno zaznamenávání tepové frekvence a dalších tréninkových dat v reálném čase. HRM-Fit je tak dostatečně univerzální pro použití při aktivitách, jako je běh, jízda na kole v hale i venku, silový trénink, HIIT a další.

 

Společnost Garmin uvádí, že se hrudní pás HRM-Fit bez problémů dá připojit ke sportovním podprsenkám se střední a vysokou oporou, minimalizuje pohyb a zvyšuje pohodlí. Je kompatibilní s celou řadou zařízení včetně cyklopočítačů Edge, a umožňuje záznam přesných údajů o srdečním tepu při aktivitách včetně běhu, jízdy na kole v hale i venku, silového tréninku, HIIT, fitness lekcí a dalších. Navíc, pokud si sportovec sundá kompatibilní chytré hodinky a nechá je mimo dosah, HRM-Fit uloží tréninková data a poté je odešle do hodinek, jakmile se monitor vrátí do jejich dosahu. V závislosti na typu aktivity a spárovaném zařízení dokáže HRM-Fit zaznamenávat údaje nejen o srdečním tepu, ale také další informace včetně vyváženosti doby kontaktu se zemí, kadence, délky kroku, tempu, vzdálenosti a dalších údajů.

Hrudní snímač srdečního tepu HRM-Fit je k dostání na oficiálním webu společnosti Garmin, jeho cena činí 3 890 korun, doba dodání by neměla překročit 3 dny.

Dnes nejčtenější

.