Zavřít reklamu

Průhledné LED diody jsou údajně připraveny definovat nový zážitek ze sledování jakéhokoli obsahu, protože hranice mezi jím a realitou je prakticky nerozlišitelná. S využitím této převratné technologie Samsung vylepšil svůj špičkový Micro LED displej a rozšířil tak možnosti, jak si uživatelé mohou vychutnat vizuální obsah.

Transparentní Micro LED displej byl poprvé představen na veletrhu Samsung First Look 2024 a to včera 7. ledna, ještě před zahájením samotného veletrhu Consumer Electronics Show (CES) 2024, tedy největší světové výstavy spotřební elektroniky a informačních technologií, která se koná v Las Vegas od 9. do 12. ledna. Tento nový modulární Micro LED panel, který kombinuje špičkové zpracování a šest let neúnavného výzkumu a vývoje, ohromil podle zprávy Samsungu účastníky svým jasně futuristickým designem.

Tento křišťálově průhledný displej připomínající sklo má také podle společnosti údajně způsobit revoluci ve sledování. I kdyby ne, minimálně alespoň přitáhl pozornost všech spotřebitelů. Ve videu výše se ostatně můžete sami podívat, jak bude vše od sportu až po sledování filmů živější a o poznání více pohlcující.

Televize Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.