Zavřít reklamu

Současná očekávání pro příští vlajkovou řadu Samsungu Galaxy S24 jsou taková, že modely S24+ a S24 Ultra budou jako jejich předchůdci podporovat 45W nabíjení, zatímco základní model opět jen 25W nabíjení. Nyní vyšlo najevo, že korejský obr pracuje na nové 50W nabíječce se dvěma USB-C porty a nové 45W nabíječce.

Podle leakera Rolanda Quandta pracuje Samsung na nabíječce s výkonem 50 W a dvěma USB-C porty, která prý ponese název Samsung Charger Duo 50W. Je pravděpodobné, že její maximální výkon s jedním používaným portem bude 45 W a 2 x 25 W při použití obou.

Kromě toho má korejský gigant pracovat na nabíječce s výkonem 45 W, která prý bude aktualizací současné nabíječky 45W PD Power Adapter, představené před dvěma lety pro telefon Galaxy S22 Ultra. V tuto chvíli není jasné, jaké mezi nimi budou rozdíly, nová nabíječka by každopádně měla mít jako starší model jeden USB-C port.

Asi není potřeba se zmiňovat o tom, že nové nabíječky se budou prodávat samostatně. Samsung totiž již nějakou dobu razí ekologický kurz a nabíječky v balení jeho telefonů mu do něj nezapadají. Ještě před pár lety však tomu bylo jinak.

Dnes nejčtenější

.