Zavřít reklamu

Rok 2024 je za dveřmi a již nyní víme, jací budou jeho lídři. V případě Samsungu půjde o řadu Galaxy S24, u Applu to budou iPhony 16, Google se pak může snažit s Pixely 9, jak chce, prodejní úspěch ale pravděpodobně mít stejně nebude. Protože bude Galaxy S24 Ultra představen pravděpodobně už 17. ledna, víme o něm téměř vše. I když pak přijde iPhone 16 Pro Max na scénu až v září, jistě bude vycházet z aktuálního designu.

Magazín PhoneArena vytvořila několik renderů srovnávajících řadu Galaxy S24 s řadou iPhonů 16. Ve srovnání s iPhonem 16 Pro Max je Galaxy S24 Ultra o něco širší a má o něco větší váhu s hmotností 233 gramů. Obě vlajkové lodě roku 2024 mají být tím nejlepším, co jejich výrobci dokážou. Je však jisté, že příští rok se bude hrát více na software a operační systém než na design.

Samsung totiž chce představit skutečně chytrý telefon a Apple naopak chystá zásadní změny ve svém iOS, které bude také do značné míry poháněno AI. Možná tak na nějaký čas zapomeneme na technické specifikace a budeme řešit funkce a možnosti, které nám ten který telefon nabídne.

Aktuální novinku Galaxy S23 FE i s bonusy koupíte zde

Dnes nejčtenější

.