Zavřít reklamu

Skládačky Samsungu patří mezi nejspolehlivější zařízení v segmentu, což mnohdy dokazují i nezávislými testy. Rozhodně to ale neznamená, že mají nejlepší specifikace. Mnohým se pak nelíbí zejména úzký vnější displej, kdy roky voláme po tom, aby byl širší a tedy použitelnější (zejména pro psaní). Vypadá to však, že se konečně dočkáme.

Galaxy Z Fold6 by měl přijít se zásadní změnou, která přinese nový rozměr nejen vnějšímu displeji, ale tím pádem i tomu vnitřnímu. Předchozí zvěsti tak potvrzuje další zdroj a to ještě více jak půl roku před tím, než na samotné představení dojde. Zatímco už Samsung testoval několik různých konceptů, zdá se, že konečně pokročil vpřed s designem, který má jiný poměr stran obrazovky než je ten u Galaxy Z Fold5. Novinka pak nese kódové označení Q6.

Samsung již u Galaxy Z Foldu5 představil pant, který při zavření nezanechává žádnou mezeru mezi oběma polovinami telefonu. Nyní potřebuje telefon celkově ztenčit, odlehčit, implementovat méně znatelný ohyb displeje a představit použitelnější vnější displej. Pokud toto všechno klapne, mohli bychom zde mít zajímavý model, který by mohl oslovit i všechny dosud váhající zákazníky.

Špičkové Samsungy s bonusem až 10 000 Kč koupíte zde

Dnes nejčtenější

.