Zavřít reklamu

Vánoce se nezadržitelně blíží a spousta z nás přemýšlí, co ještě pořídit. Nejen k nákupu vánočních dárků můžete využít například aktuální Alza dny, v jejichž rámci můžete nakoupit i Samsung produkty za skvělé ceny.

Samsung Jet70 easy

Samsung Jet79 easy je výkonný tyčový vysavač s dobou provozu až 40 minut, vyměnitelnou baterií, pětinásobnou filtrací a spoustou skvělých funkcí, které vám usnadní a zefektivní váš úklid doma.

Samsung Jet 70 zakoupíte zde.

Samsung Galaxy Tab A8

Samsung Galaxy Tab A8 se může pochlubit 10,5″ Full HD displejem s rozlišením 1920 x 1200 pixelů, 3GB RAM a kapacitou úložiště 32GB. Je opatřen také slotem na SIM kartu, USB-C konektorem, a nabízí podporu rychlého 15W nabíjení.

Samsung Galaxy Tab A8 zakoupíte zde.

Samsung Galaxy Watch 5

Samsung Galaxy Watch 5 jsou chytré hodinky s AMOLED displejem, GPS, podporou telefonování ze spárovaného telefonu a spoustou skvělých funkcí pro zdraví a fitness. Jsou opatřené Always-On displejem a baterie vydrží na jedno plné nabití po dobu až 80 hodin.

Samsung Galaxy Watch 5 zakoupíte zde.

Samsung RB lednice

Tato chytrá Samsung lednička nejen skvěle vypadá, ale může se také pochlubit objemem 276 l a 114l mrazákem. Je vybavená čtyřmi policemi, 3 přihrádkami v mrazáku, funkcí super chlazení, displejem a LED osvětlením.

Ledničku Samsung pořídíte zde.

Samsung Galaxy SmartTag 2

Samsung Galaxy SmartTag 2 je chytrý lokalizátor z dílny společnosti Samsung, který můžete připevnit například k vašim klíčům, peněžence, nebo třeba zavazadlům. Díky tomuto doplňku můžete předejít ztrátě vašich věcí, případně si usnadnit jejich nalezení.

Samsung Galaxy SmartTag 2 zakoupíte zde.

Dnes nejčtenější

.