Zavřít reklamu

Možná jste už slyšeli o aplikaci Beeper Mini, která přináší komunikační platformu Applu iMessage na smartphony s Androidem. Nyní její tvůrci odhalili ambiciózní plány, včetně zavedení chatovací služby cupertinského giganta FaceTime a komunikačních protokolů RCS a SMS do Beeper Mini.

Společnost Beeper v rámci sezení AMA (Ask Me Everything) na sociální síti Reddit odhalila, že aplikace Beeper Mini dostane v blízké budoucnosti ještě více funkcí a integrací. Cílem je do ní nejprve zavést audio a videohovory FaceTime a podporu pro komunikační standardy SMS a RCS. Standard RCS (Rich Communication Services) je nástupcem SMS a silně jej prosazuje zejména Google. Apple pod tlakem nejen Googlu již oznámil, že RCS zpřístupní na iPhonech někdy příští rok. Jako další krok by Beeper chtěl do své aplikace integrovat platfotmy Signal a WhatsApp.

Vývojáři kromě toho odkryli, že do své aplikace plánují přidat další funkce, jako je možnost importovat historii chatu, importovat/exportovat zálohy chatu, chatovací bubliny pro Android, optimalizované uživatelské rozhraní pro skládací smartphony a tablety nebo naplánované zprávy.

A konečně, společnost se nechala slyšet, že Beeper Mini hodlá přejmenovat na Beeper, zatímco jeho další aplikace Beeper by měla změnit název na Beeper Cloud. Druhá zmíněná by však mohla být v budoucnu i ukončena.

Beeper mini v Google Play

Dnes nejčtenější

.