Zavřít reklamu

See Wolf Free

Ve hře See Wolf Free se stáváte kadetem, který obsluhuje periskop ponorky, a vaším cílem je likvidovat lodě, které narušují oblast. Sea Wolf Free vám nabízí pohled první osoby a umožňuje vám střílet na lodě podvodními střelami. Pohled můžete ovládat pomocí rámečku a střílet klepnutím na displej. Dostanete omezenou munici, takže si musíte dát pozor, abyste neminuli, jinak prohrajete.

Stažení v Galaxy Store

Orbita

Obita je zábavná a zdánlivě jednoduchá hra, kde hrajete za vesmírnou loď obíhající kolem planety. Překážkou jsou přilétající meteory a vy musíte přežít co nejdéle. Tato hra mě baví zejména proto, že má slušnou grafiku a oběžnou dráhu musíte ovládat pomocí rámečku. Hra se v průběhu hraní stává stále náročnější s přibývajícím počtem meteorů, které se k vám blíží, aby vás zasáhly.

Stažení v Galaxy Store

TetriS2

TetriS2 je neoficiální verzí klasického Tetrisu. Na malém displeji hodinek Galaxy Watch funguje překvapivě dobře. Hra funguje stejně jako originál, musíte uspořádat různé dílky na podlaze bez mezer. Jakmile hromádka dosáhne stropu, prohráváte. Klepnutím na boční strany můžete dílky posouvat doleva a doprava. Na levé straně se zobrazuje vaše skóre, vysoké skóre a úroveň. Pokud se vám líbil původní Tetris, na zařízení Galaxy Watch si ho zamilujete.

Stažení v Galaxy Store

GearInvaders

Vzpomínáte si na klasiku s názvem Space Invaders? Tato hra je její neoficiální verzí, ale hraje se stejně jako ta skutečná. Jste obráncem ve vesmíru a armáda vetřelců se snaží zaútočit na vaše území, které musíte chránit tím, že je zničíte svým kanónem. Musíte být efektivní, jinak vetřelci s postupem úrovně zrychlují, takže je ještě těžší na ně střílet.

Stažení v Galaxy Store

Snake Circle

Tento skrytý klenot v obchodě Galaxy Apps je opravdu úžasný. Jedná se o jednoduchou hru v duchu kultovního „hada“, kterých jste jistě hráli spoustu. Tato hra však využívá kruhového displeje a rámečku a nabízí jinou hratelnost než ostatní hry. Místo pohybu ve čtyřech směrech se had v této hře pohybuje v 8 směrech a vy ho ovládáte pomocí rámečku hodinek. Okrajů displeje se nemůžete dotýkat.

Stažení v Galaxy Store

Dnes nejčtenější

.