Zavřít reklamu

Výprodejové šílenství v podobě Black Friday a Cyber Monday je za námi. To ale nemusí nutně znamenat, že se ceny výrobků opět vyšvihly zpět ke své obvyklé výši. Máme pro vás hned pět tipů na Samsung výrobky, které můžete i po Black Friday sehnat s lákavou slevou.

Samsung Galaxy Watch 4

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 4 se hodí opravdu pro každého – ať už sportujete, chcete sledovat podrobnosti o vašem zdraví, nebo zkrátka mít jen dokonalý přehled o všem, vždy a všude. Nabízí podporu NFC plateb, řadu zdravotních i fitness funkcí, a samozřejmě skvěle zapadají nejen do Samsung ekosystému.

Samsung Galaxy Watch 4 zakoupíte za 3990 korun zde.

Samsung Galaxy Z Flip 5

Za zvýhodněnou cenu si můžete pořídit také úchvatný Samsung Galaxy Z Flip 5. Tento skládací smartphone se může pochlubit vnitřním 6,7″ AMOLED displejem, procesorem Snapdragon, výkonnou soustavou fotoaparátů a odolností třídy IPX8.

Samsung Galaxy Z Flip 5 zakoupíte za 30 999 korun zde.

Samsung Jet Bot

Samsung Jet Bot je výkonný robotický vysavač pro suché i mokré čištění. Je vhodný na všechny druhy podlah a je opatřený omyvatelným a pěnovým filtrem, senzorem proti pádu ze schodů a dalšími senzory, nabízí funkci automatického dobíjení, funkci odloženého úklidu, předvolbou místností a spoustou dalších užitečných funkcí, které vám usnadní a zefektivní úklid.

Samsung Jet Bot zakoupíte za 9990 korun zde.

Samsung Galaxy Buds 2

True Wireless sluchátka Samsung Galaxy Buds 2 se pro vás stanou spolehlivým společníkem prakticky pro všechny situace, od sledování filmů až po sport. Nabízí funkci aktivního potlačení hluku, podporu hlasových asistentů, na jedno nabití vydrží až 29 hodin a disponují odolností třídy IPX2.

Samsung Galaxy Buds 2 zakoupíte za 2990 korun zde.

Monitor Samsung S27R650

Za skvělou cenu si můžete nyní pořídit také 27″ monitor Samsung S27R650. Nabízí Full HD rozlišení 1920 x 1080 pixelů, poměr stran 16:9, je opatřen DisplayPortem, HDMI, VGA, USB a sluchátkovým výstupem, a je výškově nastavitelný.

Monitor Samsung S27R650 zakoupíte za 4490 korun zde.

Dnes nejčtenější

.