Zavřít reklamu

Chytrá domácnost má celou řadu výhod. Provoz, správu a ovládání jejích prvků umožňuje majitelům zařízení od společnosti Samsung mimo jiné také platforma SmarThings. Čím můžete potěšit její uživatele?

Nanoleaf Elements Hexagons Starter Kit 7 Pack

Hledáte decentní, ale stylové chytré osvětlení? Nanoleaf Elements jsou tvořeny kombinací dřeva a plastu, a poskytují příjemné osvětlení pro dokreslení atmosféry v místnosti. Osvětlení je stmivatelné a můžete jej ovládat prostřednictvím aplikace v mobilním telefonu.

Nanoleaf Elements zakoupíte zde.

YEELIGHT Cube

YEELIGHT Cube je stylový světelný doplněk nejen pro hráče. Toto chytré stmívatelné světlo je kompatibilní se Samsung SmartThings, a dokáže své světlo sladit s hrou či přehrávanou hudbou ve vaší místnosti.

YEELIGHT Cube zakoupíte zde.

Meross Smart WiFi LED Strip

LED pásky se stále těší velké popularitě, a představují také skvělý tip nejen na vánoční dárek. Meross Smart WiFi LED Strip nabízí kompatibilitu se Samsung SmarThings, jsou samolepící, a nabízí možnost úpravy barvy i intenzity světla.

Meross Smart WiFi LED Strip zakoupíte zde.

Philips Hue Secure Camera Desktop

Philips Hue Secure Camera Desktip je vnitřní a venkovní IP kamera s detekcí pohybu, PIR senzorem a nočním viděním. Je napájená ze sítě, nabízí rozlišení 1920 x 1080 px a zorný úhel 141,2 °.

Kameru Philips Hue zakoupíte zde.

Shelly Plus HT

Shelly Plus HT je chytrý monitor teploty a vlhkosti v místnosti. Je opatřen úsporným displejem s tekutým inkoustem, k napájení slouží čtveřice tužkových baterií nebo USB-C kabel, Shelly Plus HT nabízí také kompatibilitu s hlasovými asistenty.

Shelly Plus HT zakoupíte zde.

Dnes nejčtenější

.