Zavřít reklamu

Mapy Google jsou jednou z nejpopulárnějších navigačních aplikací na světě. K její popularitě přispívá velkou měrou to, že Google do ní pravidelně zavádí nové funkce. Nyní dostává novou aktualizaci, která přináší rovnou několik novinek. Jaké to jsou?

Nová aktualizace pro Mapy Google přináší v prvé řadě možnost reagovat pomocí emotikonů na fotografie, videa a recenze od uživatelů komunity. Spolu s tím umožňuje uživatelům filtrovat trasy jako Nejlepší trasa, Nejméně přestupů, Nejméně chůze a Bezbariérový přístup a Nejnižší náklady. Kromě toho přidává novou možnost nastavení preferovaných režimů, jako je vlak, tramvaj, metro, autobus a kolo, které jsou nyní snadno dostupné.

Aplikace vedle toho dostává schopnost detekovat vstup a výstup z přestupních stanic. Tato funkce bude dostupná ve více než 80 městech, včetně Berlína, Bostonu, Londýna, Madridu, New Yorku, Paříže, Singapuru, Sydney, Tokia nebo Toronta.

S nejnovější aktualizací Map uživatelé také získávají funkci nazvanou Collaborative listings, která jim umožňuje si snadno vytvořit seznam jejich oblíbených míst a poté je sdílet s ostatními. Mohou též dostávat aktualizace, když je do seznamu přidáno nové místo, a hlasovat pro své oblíbené destinace pomocí pěti různých emotikonů.

Všechny zmíněné novinky se týkají jak androidové, tak iOS verze. Než se dostanou na všechna zařízení, může to několik týdnů trvat.

Dnes nejčtenější

.