Zavřít reklamu

Galaxy Smart Tag 2

Galaxy Smart Tag 2 je chytrý lokalizační přívěšek od společnosti Samsung, který můžete mimo jiné připevnit také na obojek vašeho čtyřnohého mazlíčka a mít tak dokonalý přehled o jeho pohybu. Baterie lokátoru vydrží úctyhodných 500 dní.

Galaxy Smart Tag 2 zakoupíte zde.

 

Tesla Smart Laser Dot Cats

Máte doma hravou číču? Zkuste ji obdarovat laserovým ukazovátkem Tesla Smart Laser Dots Cats. Jedná se o stylové chytré laserové ukazovátko, které nabízí různé režimy svícení, a které můžete pohodlně a kreativně ovládat také z aplikace na vašem chytrém mobilním telefonu.

Tesla Smart Laser zakoupíte zde.

Fontána Petoneer Fresco Ultra

Pitný režim je důležitý nejen pro vás, ale i pro vašeho čtyřnohého miláčka. Neustálý přísun čerstvé vody mu zajistíte díky chytré fontáně Petoneer Fresco Ultra. Disponuje objemem 2l, má stabilní vyvýšenou konstrukci, a ovládat ji můžete z aplikace na vašem smartphonu.

Fontánu Petoneer Fresco Ultra zakoupíte zde.

Tractive GPS Tracker

Tractive GPS Tracker je chytrý GPS lokátor pro zvířata, který se vyznačuje lehkostí, odolností, nabízí funkce světelné indikace, notifikace při opuštění přednastavené oblasti a spoustu dalšího. Na jedno nabití vydrží až po dobu pěti dní.

Tractive GPS Tracker zakoupíte zde.

Wickedbone interaktivní kost

Wickedbone je nápaditá, chytrá hračka pro psy zejména větších  plemen. Jedná se o interaktivní, vysoce odolnou kost, která vydává zvuky a napomáhá tak rozvoji smyslů vašeho chlupatého miláčka v průběhu hraní. Ovládat ji můžete prostřednictvím aplikace na vašem chytrém mobilním telefonu.

Wickedbone zakoupíte zde.

Dnes nejčtenější

.