Zavřít reklamu

Waze

Waze patří mezi oblíbené navigační aplikace nejen pro Android Auto. Nabízí spoustu skvělých funkcí pro plánování vaší trasy, umožňuje vyhledávání bodů zájmu, nabízí hlasovou navigaci, návrh alternativních tras, informace o kontrolách a zácpách a spoustu dalšího.

Stažení v Google Play

Sygic

Sygic je skvělá navigace, která se přizpůsobí vašim plánům a potřebám. Nabízí například offline mapy s měsíční aktualizací, informace o překážkách na trase, radarech a dalších podrobnostech, a v neposlední řadě také informace o aktuální dopravní situaci.

Stažení v Google Play

Google Maps

Ve výběru nejlepších aplikací pro Android Auto nesmí samozřejmě chybět ani staré dobré mapy od Googlu. Multiplatformní aplikace Google Maps nabízí možnost naplánování trasy, ukládání oblíbených míst, vyhledávání bodů zájmů, ukládání vybraných segmentů map pro offline použití a spoustu dalšího.

Stažení v Google Play

Mapy.cz

Oblíbenou klasikou mezi navigačními aplikacemi nejen pro Android Auto jsou také Mapy.cz. Jedná se o tuzemskou aplikaci, na které si její vývojáři dávají opravdu záležet, takže se můžete spolehnout na vždy aktuální mapy, podrobné vyhledávání i plánování tras, informace o dopravní situaci a spoustu dalších skvělých funkcí.

Stažení v Google Play

MapFactor

MapFactor je povedená a propracovaná navigační aplikace, která vám mimo jiné umožní využívat i offline GPS navigaci. Nabízí možnost podrobného plánování trasy, plné přizpůsobení a bohaté možnosti nastavení, možnost vyhledávání bodů zájmů a v neposlední řadě také podrobnosti o dopravní situaci.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.