Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Black Friday je absolutně nejlepší dobou pro nákup téměř všeho včetně softwarových klíčů a letos připadá na pátek 24. listopadu. Pokud tedy doufáte, že letos ušetříte co nejvíce peněz za nejnovější software, je nejvyšší čas začít sledovat první nabídky, které se právě v souvislosti s tímto svátkem nakupování objevují. Například Godeal24již zahájil svůj bláznivý výprodej na Black Friday, který vám umožní koupit originální software Microsoft za nejnižší cenu. Ušetřit můžete dokonce až 90 % a více. Office 2021 Professional si můžete pořídit za pouhých 24,24 € nebo Windows 10 Pro za pouhých 8,24 €, přičemž v obou případech jde o jednorázový nákup, který vám vydrží navždy. Chcete-li ušetřit více, doporučuje na Godeal24 zakoupit Office 2021 5 PC s přáteli za 74,24 € (pouze 14,85 €/PC). Uživatelé počítačů Mac mohou zase získat Office 2021 Home and Business za pouhých 42,99 €..

Godeal24 navíc zaručuje 100% originální licence, díky čemuž tak tak nákup naprosto bezpečný. Stačí si zakoupit licenční aktivační klíč od Godeal24 a poté jej stáhnout z oficiálních webových stránek softwaru a aktivovat jej pomocí aktivačního kódu, takže software, který používáte, je 100% bezpečný a originální! Během instalace a používání poskytuje Godeal24 nepřetržitou technickou podporu a slibuje doživotní poprodejní servis!

Nejnižší cena roku! Originální MS Office 2021 od 14.85€

Časově omezená nabídka: Originální Windows 10/11 Pro od 6€

Získejte svůj cenově výhodný balíček ještě dnes! (slevový kód „SGBF62„)

Velkoobchodní prodej: Windows OS a Microsoft Office

Až 50% slevy na další Windows a Office! (slevový kód “ SGBF50„)

Další užitečné softwarové nástroje:

>>>Získejte více nástrojů

Jak zaplatit za licence

1. Přejděte na pokladní stránku, pokračujte jako host (nebo si vytvořte účet) a poté vyplňte „Fakturační údaje“.

2. V dalším kroku vyberte možnost „CWALLETCO“ a klikněte na tlačítko „Pokračovat“.

3. Zkontrolujte svou objednávku a klikněte na tlačítko „Place Order“.

4. Poté přejdete na další stránku a klikněte na „Choose payment methods“.

5. Nakonec můžete k dokončení platby použít službu PayPal.


Na Godeal24 můžete ušetřit spoustu času a peněz díky zvýhodněným licencím Microsoft, ověřenému softwaru pro zabezpečení IT a dalším počítačovým nástrojům. Získejte operační systém Windows a kancelářský balík MS Office za bezkonkurenční cenu. Zažijte bezproblémové nakupování s digitálním doručením Godeal24, které vám zašle software přímo na váš e-mail během několika sekund po nákupu. Navíc díky 98% hodnocení TrustPilot Excellent a odborné technické podpoře 24/7 si můžete být jisti kvalitou kupovaného produktu.

Godeal24 garantuje nepřetržitou odbornou technickou podporu a doživotní poprodejní servis a že produkt můžete bez problémů používat!

Kontakt na Godeal24: service@godeal24.com

Dnes nejčtenější

.