Zavřít reklamu

Equalizer

Bývalý člen elitní tajné vojenské jednotky předstíral svou smrt, aby mohl začít nový, poklidný život. Když však kvůli záchraně mladé dívky musí svůj dobrovolný odpočinek ukončit, ocitá se tváří v tvář extrémně násilným ruským gangsterům.

Papežův vymítač

Russell Crowe hraje otce Amortha, oficiálního vatikánského exorcistu, který při vyšetřování posedlosti dítěte démonem odhalí tajné spiknutí.

Sestra II

Je zavražděn kněz. Šíří se zlo. Pokračování celosvětového hitu sleduje sestru Irenu, která se opět střetává s démonickou jeptiškou Valakem.

Pán prstenů: Společenstvo prstenu

Nesmělý mladý hobit jménem Frodo Pytlík, doprovázený kouzelníkem, elfem, trpaslíkem, dvěma lidmi a třemi věrnými hobitími přáteli, se vydává na cestu s cílem zničit mocný Jeden prsten a zachránit Středozem ze spárů Temného pána Saurona.

Muž jménem Otto

Příběh mrzouta Otta Andresona, který po ztrátě manželky ztratí smysl života. Je připraven se vším skoncovat, ale plány mu naruší mladá rodina, která se nastěhuje do sousedního domu.

Equalizer 2

Denzel Washington se vrací jako vysloužilý člen elitní tajné vojenské jednotky Robert McCall. Když je jeho kamarádka a bývalá kolegyně z Obranné zpravodajské agentury Susan (Melissa Leová) zavražděna, vydá se na neúnavnou honbu za pomstou.

Meg 2: Příkop

Jason Statham a Wu Jing v hlavních rolích postav, které vedou odvážný výzkumný tým na expedici do hlubin oceánu.

Podfu(c)k

V režii Guye Ritchieho spojuje několik gangsterských příběhů téma krádeže vzácného diamantu.

Hunger Games

V budoucnosti, kde USA již neexistují, Katniss dobrovolně nastupuje místo své sestry do Hunger Games – televizního souboje na život a na smrt, do něhož jsou náhodně vybráni vždy dva teenageři z každého z dvanácti okresů státu Panem…

Nezvěstná

Dospívající dívka z Los Angeles musí využít všechny dostupné technologie, aby vypátrala svou matku, která beze stopy zmizela v Kolumbii.

Dnes nejčtenější

.