Zavřít reklamu

Lajky a reakce na platformách sociálních médií se staly zásadní součástí našich životů. Často pečlivě sledujeme, kolik lajků dostávají naše nedávné příspěvky, a je porovnáváme s ostatními. Pokud se chcete vyhnout podobným srovnáváním nebo se nechcete nechat odradit malým zájmem o vaše příspěvky, pomocí tohoto návodu skryjete lajky na největší sociální síti na světě, tedy Facebooku.

I když můžete vyjádřit svou podporu lajkem nebo reakcí na příspěvek, počet lajků by neměl změnit vaše vnímání příspěvků. Skrytí lajků a reakcí u příspěvku může zlepšit celkovou interakci se sociální sítí. Facebook vám také umožňuje skrýt stránky, které se vám na něm líbily. Možnost skrýt lajky a reakce je na platformě k dispozici na PC, Androidu, iPhonu a iPadu. My si ukážeme, jak je skrýt na telefonech s Androidem.

Jak skrýt lajky na Facebooku na Androidu

  • Otevřete aplikaci Facebooku.
  • Klepněte na ikonu tří vodorovných čar.
  • Sjeďte dolů a vyberte možnost Nastavení.
  • Vyberte možnost Předvolby reakcí.
  • Zapněte přepínač U vašich příspěvků.

Facebook v průběhu let zavedl několik funkcí ochrany osobních údajů pro lepší uživatelský zážitek ze sociálních médií. Platforma také nabízí nástroj pro kontrolu soukromí, aby byl váš účet v bezpečí. O tom ale někdy příště.

Dnes nejčtenější

.