Zavřít reklamu

Někteří uživatelé telefonů Galaxy v poslední době hlásí problém s nefunkčním tlačítkem aplikace Telefon, když během hovoru používali globálně populární poznámkovou aplikaci Notes. Vyskakovací okno poznámkové aplikace jim prý blokuje tlačítko telefonní aplikace a brání mu v reakci na dotyk.

Samsung nyní poskytl dočasné řešení tohoto problému, dokud jej vývojář poznámkové aplikace Notes neopraví. Pokud se vás to týká, musíte vyskakovací okno poznámkové aplikace před použitím přesunout na místo, kde nebude blokovat tlačítko aplikace Telefon.

To můžete provést přetažením vyskakovacího okna na stranu nebo do rohu obrazovky, což vám umožní bez problémů používat poznámkovou aplikaci i aplikaci Telefon.

Vývojář populární poznámkové aplikace si je tohoto problému vědom a pracuje na aktualizované verzi, která jej vyřeší. Aktualizovanou verzi aplikace uvolní prostřednictvím Obchodu Google Play. V obchodě amerického technologického obra můžete vyhledat novou verzi Notes a aktualizovat ji, jakmile bude k dispozici, což by mělo být brzy. Patříte mezi ty uživatele Galaxy, kterých se tento problém týká? Dejte nám vědět do komentářů.

Špičkové Samsungy s bonusem až 10 000 Kč koupíte zde

Dnes nejčtenější

.