Zavřít reklamu

Vánoce klepou na dveře a řada z nás si jistě láme hlavu s tím, co pořídí svým blízkým. Pokud máte ve svém okolí nějakého majitele Samsung telefonu či jiného Samsung zařízení a chystáte se ho obdarovat, máme pro vás hned několik tipů.

Nabíjecí stojánek pro Galaxy Watch

Nabíjecí stojánek pro Galaxy Watch by se dal označit jako „malý, ale šikovný“. Nabízí efektivní nabíjení vašich chytrých hodinek od Samsungu, přičemž jejich displej budete mít neustále na očích. Stojánek je drobný, lehký, a Galaxy Watch na něj můžete velmi snadno umístit. Důležité je, že zde nijak nevadí ani motýlková spona u Galaxy Watch5 Pro.

Nabíjecí stojánek zakoupíte zde.

Řemínek pro Galaxy Watch

Chystáte se obdarovat majitele chytrých hodinek od Samsungu? Můžete mu udělat radost stylovým a odolným hybridním řemínkem z eko kůže. Řemínek je opatřen technologií Quick Release pro snadné připojení a je vybaven pohodlnou překlápěcí sponou.

Řemínek pro Galaxy Watch zakoupíte zde.

Kryt na Samsung Galaxy S23

Skvělým dárkem může být také kvalitní kryt na telefon. Pořídit můžete například tento kryt, vyrobený z odolné směsi kůže a polykarbonátu. Zadní kryt na Samsung Galaxy S23 je k dostání ve třech barevných variantách a je také opatřen výřezy pro konektory a tlačítka.

Kryt na Samsung Galaxy S23 zakoupíte zde.

Hodinky Samsung Galaxy Watch6

Chystáte se vašemu blízkému pořídit doplněk k jeho Samsung smarpthonu a nebojíte se větší investice? Můžete sáhnout po chytrých hodinkách Samsung Galaxy Watch6 se spoustou skvělých funkcí a dokonalou integrací s dalšími produkty od Samsungu.

Hodinky Samsung Galaxy Watch6 zakoupíte zde.

Sluchátka Galaxy Buds2 Pro

Smartphony od Samsungu nabízí skvělé možnosti přehrávání médií – proč toho nevyužít a neobdarovat vašeho blízkého skvělými sluchátky Galaxy Buds2 Pro? Tato True Wireless sluchátka nabízí skvělý zvuk, pohodlné nošení a dlouhou výdrž baterie, a kromě přehrávání médií si poradí i s telefonními hovory.

Sluchátka Galaxy Buds2 Pro zakoupíte zde.

 

Dnes nejčtenější

.