Zavřít reklamu

Uživatelské rozhraní Samsungu postavené na Androidu 14 přináší mnohé změny. Ty se dotkly i aplikace Počasí, která dostala několik vylepšení. Podívejte se, co všechno je v aplikaci v One UI 6.0 oproti předchozí verzi v One UI 5.1 jinak. Přibyl nám pak i jeden zajímavý widget. 

Nová pomůcka Počasí 

Informační pomůcka Počasí poskytuje více informací o místních povětrnostních podmínkách. Můžete vidět, kdy jsou předpovězeny silné bouřky, sníh, déšť a další události. 

Počasí One UI 6.0 6

Více informací v aplikaci Počasí 

V aplikaci Počasí jsou nyní k dispozici informace o sněžení, fázích a časech měsíce, atmosférickém tlaku, vzdálenosti viditelnosti, rosném bodu a směru větru. 

Interaktivní zobrazení map 

Přejetím prstem se můžete pohybovat po mapě a klepnutím na místo zobrazíte místní povětrnostní podmínky (na srovnání níže vpravo). Mapa vám pomůže najít informace o počasí, i když neznáte název města. Dříve jste museli zadat přesný název lokality (na srovnání níže vpravo).

Počasí One UI 5.1 5 Počasí One UI 5.1 5
Počasí One UI 6.0 7 Počasí One UI 6.0 7

Vylepšené ilustrace 

Ilustrace v pomůcce Počasí a aplikaci byly vylepšeny, aby poskytovaly lepší informace o aktuálních povětrnostních podmínkách. Barvy pozadí se také mění v závislosti na denní době. 

 

Dnes nejčtenější

.