Zavřít reklamu

Samsung ve spolupráci se společnostmi Disney a Pixar uvedl na trh dvě pouzdra inspirovaná animovaným filmem Toy Story pro svá nedávno představená „fanouškovská“ sluchátka Galaxy Buds FE. Kromě toho unikla nová speciální edice ohebného véčka Galaxy Z Flip5.

Samsung pro sluchátka Galaxy Buds FE představil dvě nová pouzdra s názvem Lotso a Hamm, jejichž design je inspirován slavným animovaným filmem Toy Story (Příběh hraček) z dílny Disney a Pixaru. Pouzdra jsou dostupná již nyní, a to v Jižní Koreji prostřednictvím tamního on-line prodejce Gmarket. Zákazníci si mohou pouzdra mohou koupit společně se sluchátky Galaxy Buds FE nebo samostatně. Každé pouzdro + sluchátka stojí 125 900 wonů (asi 2 300 Kč). Samostatně vyjde pouzdro Lotso na 39 600 wonů (něco přes 700 Kč) a Hamm na 36 300 wonů (přibližně 650 Kč). Jestli se dostanou i na jiné trhy, není v tuto chvíli známo, je to ale velice nepravděpodobné.

Kromě toho unikla nová speciální edice skládacího smartphonu Galaxy Z Flip5, kterou Samsung vytvořil ve spolupráci se světoznámou značkou luxusního oblečení Maison Margiela. Edice má na rozdíl od loňské „speciálky“ Galaxy Z Flip4 Maison Margiela „špinavější“ vzhled, který je evidentně inspirovaný graffiti. Zdá se také, že s edicí se bude dodávat originální kožené pouzdro, které má patřičný retro vzhled.

V tuto chvíli není jasné, kdy Samsung novou edici představí, ani kolik bude stát. Je však prakticky jisté, že bude dostupná jen v omezeném množství a pouze na některých trzích (loňská „limitka“ byla k mání jen v Jižní Koreji, Hongkongu a Francii).

Špičkové Samsungy s bonusem až 10 000 Kč koupíte zde

Dnes nejčtenější

.