Zavřít reklamu

Black Friday sice ještě není, ale i tak tuzemské e-shopy rozjely své akce na mnoho nabízených produktů. Mezi nimi jsou i ty Samsungu, kdy můžete 20 % ušetřit nejen na Galaxy A53, ale i Galaxy Z Foldu5 nebo Z Flipu5. K tomu se vyplatí podívat i na příslušenství, u kterého najdete slevy ještě větší. Kompletní nabídku si můžete prohlédnout zde.

Samsung Galaxy A53 5G 128GB

Ponořte se do světa živých barev a realistických detailů s rozsáhlou 6,5palcovou Infinity-O obrazovkou telefonu Samsung Galaxy A53 5G. Se 120Hz obnovovací frekvencí zabezpečí hladký chod při prohlížení vašeho multimediálního obsahu a nerušený obraz během sledování HD videí. Díky jasu až 800 nitů vás nezklame ani při slunečném dni. A celý ohňostroj barev a kontrastu si navíc můžete užít vy i vaše oči – řešení Eye Comfort Shield redukuje škodlivé modré světlo, a chrání tak váš zrak. Cena je 7 990 Kč.

Samsung Galaxy A53 5G 128GB koupíte zde

Samsung Galaxy Z Flip5 8GB/512GB

Snadno ovládejte svůj Galaxy Z Flip5 na rozšířeném 3,4″ vnějším displeji, který s elegancí spojuje luxusní vzhled a komfortní užívání. Skládací telefon padne přesně do kapsy a díky zpevněnému pantu vám přirozeně otevírá svět nejmodernějších technologií a rychlého přístupu k chytrým funkcím mobilního telefonu. Cena je 24 799 Kč.

Samsung Galaxy Z Flip5 8GB/512GB koupíte zde

Samsung Galaxy Z Fold5 12GB/256GB

Užívejte si obrovský displej, který snadno složíte a dáte do kapsy. Galaxy Z Fold5 s přelomovým pantem Flex vám poskytne novou stupeň ohebnosti a absolutní svobodu při nastavování svého telefonu do ideálního úhlu. Naplno tak využijete možnosti multitaskingu i prostor pro vaši uměleckou tvorbu nebo pohodlné psaní textů a zpráv. Cena je 35 999 Kč.

Samsung Galaxy Z Fold5 12GB/256GB koupíte zde

Samsung Galaxy Tab S9 Wifi 12GB/256GB

Propadněte jednomu z tabletů řady Galaxy Tab S9 a získejte pomocníka, který se bez váhání přizpůsobí vašim potřebám. Nejlehčí Galaxy Tab S9 s 11″ displejem vám dopřeje přehledný prostor pro plnění naléhavých úkolů na služebních cestách. S Galaxy Tab S9+ získáte větší volnost pro práci i sledování videí díky praktické velikosti 12,4″. Pohodlný zážitek a nejplynulejší ovládání vám dopřeje 14,6″ displej Galaxy Tab S9 Ultra, který připomíná obrazovku klasického notebooku. Cena je 21 999 Kč.

Samsung Galaxy Tab S9 Wifi 12GB/256GB koupíte zde

Samsung Galaxy S23 Silikonový zadní kryt Navy

Silikonový zadní kryt pro chytrý telefon Samsung Galaxy S23 nabízí hned několik barevných variant, které se dokonale sladí s vaším jedinečným stylem. Dopřejte svému zařízení precizní ochranu a sobě vkusný módní doplněk v podobě elegantního krytu. My zkoušeli přece jen křiklavější oranžový, ve slevě je ale usedlejší varianta Navy, která je přece jen univerzálnější. Cena je 459 Kč.

Samsung Galaxy S23 Silikonový zadní kryt Navy koupíte zde

Dnes nejčtenější

.