Zavřít reklamu

Android Auto je řešení společnosti Google, které si klade za cíl pomáhat při řízení a soustředit se na cestu. Pomocí Asistenta Google zvládá úkoly, jako je přehrávání hudby nebo hovory s přáteli během jízdy. Nyní přichází aktualizace na verzi Android Autp 10.8.

Vývojový tým Android Auto má poslední dobou hodně napilno a společnost Google tomuto svému produktu věnuje poměrně velkou pozornost. V roce 2023 přinesla do své platformy dlouho očekávané nové rozhraní s názvem Coolwalk a během několika následujících týdnů stále vydávala nové verze systému. Touto cestou došlo k opravě nejdůležitějších problémů, se kterými se řidiči potýkali, přičemž přibylo také několik menších vylepšení.

Před několika týdny vyšla beta verze systému Android Auto 10.8 a nyní je její stabilní varianta oficiálně k dispozici pro všechny. K nejnovější aktualizaci společnost Google typicky neposkytla seznam změn, stále hovoří o těch starých, jako je vylepšení funkce Nerušit a tmavý režim, jež uváděla u předchozích verzí, pročež se s největší pravděpodobností s Android Auto 10.8 zaměřuje především na opravy chyb a obecná vylepšení.

Chcete-li získat nejnovější aktualizaci, můžete si ji stáhnout z APK Mirror, Android Auto 10.8 najdete na tomto odkazu. Stabilní verzi lze získat také prostřednictvím obchodu Google Play. Pokud najdete nějaké novinky, neváhejte nám je napsat do komentářů.

Android Auto Google Play

Dnes nejčtenější

.