Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Slevové šílenství v podobě Black Friday dorazilo i na oficiální eshop JBL. Pokud tedy právě přemýšlíte nad nákupem kvalitních sluchátek či reproduktorů, je nyní naprosto ideální chvíle tak učinit. Slevy na tyto produkty jsou totiž opravdu velkorysé a byla by proto škoda se o ně nechat připravit ať už vyprodáním skladových zásob, nebo koncem akce. Jednou z hvězd Black Friday na JBL je pak bezesporu reprodukor Xtreme 3, který zlevnil o parádních 29 %!

Kompletní nabídku JBL Black Friday naleznete zde

JBL Xtreme 3 můžete ve velké slevě zakoupit zde

JBL Xtreme 3 je výkonný přenosný reproduktor, který vám poskytne parádní zvukový zážitek, ať už jste kdekoliv. Díky svému robustnímu, odolnému designu je JBL Xtreme 3 ideální pro outdoorové aktivity, jako jsou výlety, dovolená nebo plážové párty, protože je vodotěsný a odolný proti prachu (IP67 certifikace).

S 15hodinovou výdrží baterie si můžete užít nepřetržitý poslech hudby bez obav z vybití. Navíc reproduktor nabízí funkci powerbanky, díky čemuž můžete nabíjet svá další zařízení a díky funkci JBL PartyBoost můžete zase propojit více kompatibilních reproduktorů JBL a vytvořit tak vícekanálový zvukový systém pro ještě intenzivnější zážitek ze zvuku.

JBL Xtreme 3 je vybaven hands-free funkcí pro snadné přijímání hovorů, a to včetně potlačení šumu a ozvěny, čímž vám poskytuje kristalicky čisté hovory. Reproduktor podporuje bezdrátový přenos hudby pomocí Bluetooth hned ze dvou smartphonů či jiných zdrojů zvuku, díky čemuž se tak nemusíte obávat hádek kvůli tomu, kdo bude zrovna hudbu linoucí se z reproduktoru ovládat.  Dalším pozitivem tohoto modelu je integrovaný popruh, díky kterému je JBL Xtreme 3 snadno přenosný, což se v kombinaci s výše zmíněným robustním tělem a odolností rozhodně hodí. Zkrátka a dobře, s JBL Xtreme 3 si můžete vychutnat svou hudbu ve vysoké kvalitě, se skvělým basem a bezdrátovou volností, a to v kombinaci s odolností a praktičností, kterou potřebujete pro své aktivní životní styl. A o to víc potěší, že lze tento reproduktor nyní sehnat v parádní slevě. Běžná cena JBL Xtreme 3 je 8390 Kč, díky Black Friday jej však můžete nyní získat jen za 5999 Kč a to v černé variantě.

JBL Xtreme 3 můžete zakoupit zde

Dnes nejčtenější

.