Zavřít reklamu

Teploty venku klesají čím dál níže, a my tomu přirozeně přizpůsobujeme naše oblečení i obuv. Zimní či podzimní výbavu do chladnějších dní si ale bezesporu zaslouží také naše zařízení. Co pořídit pro vaše telefony, hodinky a další elektroniku?

Městský batoh Kingsons Business

Na městský batoh Kingsons Business Travel se můžete spolehnout nejen na podzim a v zimě. Kromě notebooku pojme také vaše knihy, tablet, svačinu, nebo třeba termosku s horkým čajem, a je opatřen užitečnými reflexními prvky pro větší bezpečnost při chůzi za šera,

Batoh zakoupíte zde.

Řemínek Eternico Essential

S příchodem nižších teplot také mnozí z nás mění lehké nylonové řemínky hodinek za odolnější, pevnější, a snáze udržitelné silikonové verze. Eternico Essential se hodí pro hodinky Garmin, Samsung, Polar, Huawei a řadu dalších, a je opatřen mechanismem Quick Release.

Řemínek zakoupíte zde.

Kožený kryt na Samsung Galaxy S23

Také váš smartphone si na zimu zaslouží o něco bytelnější „kabát“. Kožený kryt na Samsung Galaxy S23 je k dostání hned v několika různých barevných variantách, kromě pevnosti, odolnosti a snadné udržitelnosti se může pochlubit také výřezy pro konektory a tlačítka.

Kožený kryt zakoupíte zde.

Rukavice Etape Skin

Jak chránit ruce před chladem a zároveň moci pohodlně ovládat dotykové displeje chytrých zařízení? Pomohou vám rukavice Etape Skin, které využijete jak ve městě, tak i při sportu. Kromě protiskluzových prvků nabízí i speciální úpravu pro ovládání dotykových displejů.

Rukavice Etape Skin zakoupíte zde.

Brašna Case Logic

Hledáte bezpečný způsob, jak v chladných dnech přepravovat váš notebook, laptop a další nezbytnosti, ale nechce se vám pořizovat batoh? Můžete vyzkoušet brašnu Case Logic. Tato polyesterová brašna bezpečně pojme notebook do velikosti 14″ spolu s dalšími věcmi, a ochrání vaše věci před nárazy.

Brašnu Case Logic zakoupíte zde.

Dnes nejčtenější

.