Zavřít reklamu

K podzimnímu období neodmyslitelně patří také vítr. Někdy se jedná o vítaný vítr – například tehdy, když se rozhodnete jít o víkendu pouštět draky. V jiných případech pro změnu meteorologové varují před extrémně silným větrem, před kterým je lepší se mít na pozoru – jako příklad může sloužit třeba aktuální bouře Ciarán. Ať už jsou vaše důvody pro sledování větru jakékoliv, můžete využít některou z aplikací z našeho dnešního výběru.

Yr

Yr je léty ověřená a uživateli oblíbená aplikace pro sledování předpovědi počasí včetně síly a směru větru. Větrem to ale samozřejmě nekončí – Yr nabízí také klasickou předpověď s vývojem teplot, přehledem srážek a dalšími důležitými parametry.

Stažení v Google Play

Windy.com

Aplikace Windy.com nabízí možnost sledovat vývoj, sílu a směr větru na opravdu precizně zpracovaných interaktivních mapách s radarovými snímky v reálném čase. Najdete zde ale také klasickou předpověď, vývoj srážek, teplotní vývoj a spoustu dalšího.

Stažení v Google Play

Ventusky

Interaktivní mapy s radarovými snímky nabízí také aplikace Ventusky. To, jaký se ve vaší lokalitě očekává vítr, můžete sledovat nejen na zmíněných mapách, ale také v tabulkách a grafech. Kromě toho nabízí Ventusky také předpověď vývoje tlaku vzduchu, oblačnosti, teploty či srážek.

Stažení v Google Play

In-Počasí

Stažením aplikace In-Počasí si zajistíte nejen spolehlivý přehled o vývoji větru a dalších povětrnostních podmínek, ale zároveň také podpoříte tuzemské vývojáře. In-Počasí nabízí předpověď na následující hodiny i dny, stručnou textovou předpověď, a samozřejmě také interaktivní mapu s radarovými snímky.

Stažení v Google Play

Počasí & Radar

Se sledováním větru vám může pomoci také aplikace Počasí & Radar. Nabízí interaktivní mapy s radarovými snímky, stejně jako tabulky a grafy s předpovědí počasí včetně vývoje teplot, srážek a celé řady dalších povětrnostních podmínek. Počasí & Radar nabízí také možnost aktivace výstrah před nepříznivým počasím.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.