Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Pokud právě uvažujete nad pořízením kvalitních bezdrátových sluchátek, pak pro vás máme skvělý tip! Vaší pozornosti by rozhodně neměla uniknout HIVE Podsie 3. Tento model totiž velice příjemně překvapí nejen kvalitou zvuku, ale hlavně také výdrží baterie a řadou dalších možností, díky nimž si jejich používání můžete o to více zpříjemnit.

HIVE Podsie 3

Sluchátka HIVE Podsie 3 si zakládají na již zmiňovaném kvalitním zvuku. O něj se konkrétně starají 8mm měniče v kombinaci s podporou kodeku AAC a bezdrátovou technologií Bluetooth 5.1. Kvalita jde tedy ruku v ruce s celkovou stabilitou přenosu. U zvuku ale ještě chvíli zůstaňme. Zároveň totiž nechybí zabudované mikrofony pro případné hands-free hovory. Ty dokonce ještě disponují technologií potlačení šumu z okolí. Důležitou roli hraje zejména výdrž baterie. Sluchátka totiž na jedno nabití vydrží hrát až 9,5 hodin, což lze prostřednictvím nabíjecího pouzdra v okamžiku prodloužit na až celkových 35 hodin. Model tedy nabízí dostatek energie na celý den.

hive-podsie-3-layout-04

Určitě také nesmíme zapomenout zmínit řadu dalších benefitů. HIVE Podsie 3 jsou odolná vůči prachu a vodě dle stupně krytí IP54, pyšní se podporou hlasových asistentů (včetně Siri) a nabízejí jednoduchý systém ovládání pouhým dotykem. Pro bezchybné fungování je také klíčová mobilní aplikace Niceboy ION. V ní totiž uvidíte detailní přehled o současném stavu nabití nebo poslední známé poloze. Zároveň appka nabízí ekvalizér pro případné nastavení zvuku dle vlastních preferencí.

Pokud vybíráte nová bezdrátová sluchátka a je pro vás důležitá kvalita a výdrž baterie, pak se jedná o skvělou volbu! HIVE Podsie 3 totiž nyní pořídíte pouze za 999 Kč a navíc k nim získáte dopravu zcela zdarma.

Niceboy HIVE Podsie 3 zakoupíte zde

Dnes nejčtenější

.