Zavřít reklamu

Je obsah v rámci iVysílání zdarma, nebo není? Aplikace je zdarma ke stažení, neplatíte v ní ani žádné předplatné, i tak ale za obsah pravděpodobně platíte formou koncesionářských poplatků, pokud tedy nesledujete TV „na černo“. A když už za to tedy platíte, proč se nepodívat, co platforma vlastně nabízí?

Povinnost platit TV poplatek mají všechny domácnosti i firmy vlastnící televizní přijímač. I díky vašim poplatkům může Česká televize zůstat nezávislým veřejnoprávním médiem, natáčet oblíbené pořady a vysílat téměř bez reklam – píše se na webu vyzývající nás k poplatkům. Plné znění zákona zde. Výše TV poplatku je 135 Kč měsíčně za celou domácnost bez ohledu na počet vlastněných nebo držených televizí.

Až vyjde měsíc

Hon za uprchlými dětmi ukazuje, kdo je tady dospělý. Skautské dobrodružství o nepolepšitelných romanticích, kteří se do sebe zamilovali a zmizeli.

Obsluhoval jsem anglického krále

Filmová adaptace novely Bohumila Hrabala o malém člověku v soukolí velkých dějin.

Kouzla králů

Výpravná pohádka o dvou královstvích, nebezpečných nástrahách a velké lásce odvážného Tadeáše a princezny Mariany.

Šakalí léta

S novým kamarádem vtrhne do života dejvické party rock’n’roll. Kultovní retro muzikál, který získal Českého lva za nejlepší film.

Kulový blesk

Máte byt na výměnu? A mohla bych ho vidět? Kultovní komedie o největší akci v dějinách stěhování.

Mazaný Filip

Parodie na chandlerovské detektivky, natočená podle inscenace divadla Sklep.

Dukla 61

Když se za uhlí neplatí penězi, ale lidskými životy. Příběh největší důlní katastrofy Československa, která měla zůstat zapomenuta.

Dnes nejčtenější

.