Zavřít reklamu

Komerční sdělení: 11. listopad je sice daleko, ale pro miliony nakupujících po celém světě ještě není příliš brzy na to, aby se začali chystat na pravděpodobně největší online výprodej Singles‘ Day – známý také jako 11.11. – se stal největším nákupním festivalem na světě. Pokud například hledáte způsob, jak zvýšit svou produktivitu na vyšší úroveň, ve slevě bude možné sehnat kancelářský balík Microsoft Office. V tom vám pomůže například Godeal24 , který nabízí největší výprodej 11.11 na všechny produkty Microsoft, takže můžete zvýšit svou produktivitu a využívat výhod oficiálních a originálních Windows a Office.

Jedná se o obrovskou akci s obrovskými slevami na veškerý populární software pro počítače. Například verze Office 2021 pro PC i Mac jsou k dispozici za šíleně nízkou cenu. Uživatelé PC například získají Office 2021 Professional za 25,11 €, zatímco nabídka pro Mac se vztahuje na edici 2021 Home & Business fro Mac za 36,66 €. Případně pokud potřebujete Office a Windows 11, můžete si pořídit balíček Office 2021 Pro a Windows 11 Pro za 36,59 €. Koupíte-li jednou, budete mít navždy přístup ke všem základním aplikacím Microsoft bez otravných měsíčních poplatků. Samotný doživotní balíček Windows 11 Pro stojí 12,11 €. Nehrozí zde navíc žádná potenciální rizika. Ztráty této příležitosti budete litovat!

Užijte si exkluzivní výprodej! 

Více klíčů vychází levněji

Získejte svůj cenově zvýhodněný balíček ještě dnes (slevový kód “ SGO62„)

Skvělý výprodej přináší výrazný pád cen

Až 50% slevy na další verze MS Windows a Office (slevový kód “ SGO50„)

Další praktické nástroje pro PC

>>>Získejte více nástrojů

Jak zaplatit za licence

1. Přejděte na pokladní stránku, pokračujte jako host (nebo si vytvořte účet) a poté vyplňte „Fakturační údaje“.

2. V dalším kroku vyberte možnost „CWALLETCO“ a klikněte na tlačítko „Pokračovat“.

3. Zkontrolujte svou objednávku a klikněte na tlačítko „Place Order“.

4. Poté přejdete na další stránku a klikněte na „Choose payment methods“.

5. Nakonec můžete k dokončení platby použít službu PayPal.


Na Godeal24 můžete ušetřit spoustu času a peněz díky zvýhodněným licencím Microsoft, ověřenému softwaru pro zabezpečení IT a dalším počítačovým nástrojům. Získejte operační systém Windows a kancelářský balík MS Office za bezkonkurenční cenu. Zažijte bezproblémové nakupování s digitálním doručením Godeal24, které vám zašle software přímo na váš e-mail během několika sekund po nákupu. Navíc díky 98% hodnocení TrustPilot Excellent a odborné technické podpoře 24/7 si můžete být jisti kvalitou kupovaného produktu.

Godeal24 garantuje nepřetržitou odbornou technickou podporu a doživotní poprodejní servis a že produkt můžete bez problémů používat!

Kontakt na Godeal24: service@godeal24.com

Dnes nejčtenější

.