Zavřít reklamu

Loni Samsung na telefony řady Galaxy S představil umělou inteligencí poháněnou aplikaci na úpravu fotografií jménem Galaxy Enhance-X. Později byla zpřístupněna pro zařízení řad Galaxy Note a Galaxy Z. Korejský obr také slíbil, že aplikace se dostane i na některé telefony střední třídy. Nyní zveřejnil, které to budou.

Samsung oznámil, že aplikace Galaxy Enhance-X bude s nadstavbou One UI 6.0, postavenou na Androidu 14, dostupná pro telefony střední třídy Galaxy A53 5G a Galaxy A54 5G. Vzhledem k tomu, že oba předtím obdržely beta aktualizaci One UI 6.0, je pravděpodobné, že stabilní aktualizaci nadstavby dostanou někdy v listopadu nebo prosinci.

Aplikace Galaxy Enhance-X nabízí několik základních a pokročilých funkcí pro úpravu fotek. Funkce Sky Guide uživatelům na jejich snímcích umožní identifikovat souhvězdí, hvězdy, galaxie, mlhoviny a hvězdokupy, když pořídí noční záběry hvězd. Odstraňuje také rozmazání fotografií, pokud je uživatel zachytil s otisky prstů v objektivu fotoaparátu. Umožňuje též vytvářet zpomalená videa z běžných videí generováním dalších snímků.

Aplikace kromě toho může používat krátká videa (60 sekund nebo kratší) k vytváření snímků s dlouhou expozicí, jako jsou snímky silnic se zadními světly vozidel. Může také používat umělou inteligenci k analýze pohyblivých obrázků a videí v telefonu a vytvářet fotografie a videa, která jsou podobná režimu Single Take dostupnému na vybraných smartphonech Samsungu.

Špičkové Samsungy s bonusem až 10 000 Kč koupíte zde

Dnes nejčtenější

.