Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Zvuk, který vychází z televizních reproduktorů, často nevyhovuje náročnějším uživatelům. Jakmile k televizi připojíte soundbar, získáte zcela nový zážitek z poslechu. Skvělou volbou je například JBL BAR 1000.

Soundbar JBL BAR 1000 výrazně zlepší zvukový výstup, což znamená, že televizní obsah budete nejen sledovat, ale také ho budete prožívat naplno. S výkonem 880 W a 7.1.4 kanálovým designem budete moci užívat křišťálově čistý zvuk. Reproduktory s frekvencí 33 – 20000 Hz zajistí bezchybné přehrávání zvuku, a aktivní bezdrátový subwoofer dodá basy s výrazem. Soundbar JBLBAR 1000  podporuje formáty Dolby Atmos a DTS: X, což umožňuje přesné rozmístění zvuku ve vašem prostoru. S USB portem pro připojení média a technologiemi Bluetooth a Wi-Fi získáte rychlé a pohodlné spojení s dalšími elektronickými zařízeními. Dálkový ovladač vám umožní pohodlné ovládání z libovolného místa.

JBL BAR 1000 nabízí zajímavé funkce, které posunou vaše poslechové zážitky na vyšší úroveň. Integrovaný Chromecast dokáže jakýkoli displej s HDMI konektorem proměnit na chytrou televizi. Funkce HDMI ARC je navržena tak, aby snížila množství kabelů mezi televizí a soundbarem, což vede ke kvalitnějšímu zvuku a nižší latenci signálu. Funkce 4K Video Pass vám umožní přehrávání filmů ve špičkovém rozlišení. Zkrátka a dobře, jedná se o vynikající soundbar, který vás rozhodně nezklame, ba právě naopak.

Běžná cena JBL BAR 1000 je 28 990 Kč, díky slevovému kódu halloween15 (platí pro ČR) a HALLOWEEN15 (platí pro SR) ušetříte parádních 15 %.

JBL BAR 1000 lze zakoupit zde

Dnes nejčtenější

.