Zavřít reklamu

Halloween je v našich končinách vnímán často kontroverzně. Pokud ale patříte mezi ty, kteří si jeho atmosféru užívají, můžete si plochu nebo uzamčenou obrazovku vašeho smartphonu vyzdobit některou z halloweenských tapet z naší dnešní nabídky.

Jestli si chcete některou z tapet stáhnout, stačí si ji vybrat v galerii níže, rozkliknout ji, čímž ji zvětšíte, podržet na ní prst a uložit si ji do telefonu. Jakmile budete mít tapetu uloženou, stačí zavítat do Nastavení, v sekci Pozadí a styl vybrat nabídku Změnit pozadí a najít v galerii stažený obrázek. Zdrojem tapet v galerii jsou fotobanky Pexels a Unsplash.

Věříme, že vás alespoň některá z tapet z naší dnešní nabídky zaujala, a že jste s ní vyzdobili plochu nebo uzamčenou obrazovku vašeho Samsungu. A kdybyste to náhodou nevěděli, tak Halloween je původně keltský lidový svátek, který se slaví 31. října, tedy den před křesťanským svátkem Všech svatých. Svátek se zachoval především v anglosaských zemích, převážně v USA, Kanadě, Velké Británii, Irsku a Austrálii. Název vznikl zkrácením anglického „All Hallows‘ Eve“, tedy „Předvečer Všech svatých“.

Dnes nejčtenější

.