Zavřít reklamu

Blíží se nám Halloween, který přijde již 31. října. Pokud si chcete udělat strašidelný víkend i pokud vyznáváte spíše jen naše Dušičky (které jsou 2. listopadu), máte tady nálož obsahu z Disney+, s jehož pomocí vám budou stávat hrůzou vlasy na hlavě.

Vnitřní monstrum

Když se Hannah dostane na pokraj zhroucení, její nejniternější myšlenky se ztělesní do podoby obludného stvoření, které se jí chystá převrátit život naruby.

Nikdo tě nezachrání

„Nikdo tě nezachrání“ je film o talentované mladé ženě Brynn, jež se vzdálila své komunitě. Osamělá žena plná naděje nachází útěchu v domě, kde vyrůstala, avšak vyruší ji podivné zvuky pocházející od vetřelců z jiné planety. Následuje akční utkání Brynn s mimozemskými bytostmi, které ohrožují její budoucnost a zároveň ji nutí čelit vlastní minulosti.

Strašidelný dům

Strašidelná komedie inspirovaná klasickou atrakcí v zábavních parcích společnosti Disney pojednává o osamělé ženě a jejím synovi, kteří si najmou partu samozvaných lovců strašidel, aby jejich dům zbavili nezvaných nadpřirozených nájemníků.

Temné síly

Od producentů Stranger Things přichází tento silný příběh o teenagerech se zvláštními schopnostmi, kteří se stanou v očích vlády hrozbou a musí bojovat o své životy – a budoucnost všech!

The Rocky Horror Picture Show

Připněte si podvazky a opět prožijte kultovní klasiku, která překrucuje čas a mění pohlaví! Když se čerstvě zasnoubenému páru (Barry Bostwick a Susan Sarandon) za deštivě noci porouchá auto, ocitnou se ve strašidelném zámku doktora Frank-N-Furtera (Tim Curry). V něm zažijí dobrodružství, které vás nadchne, zmrazí a uhrane jako ještě nikdy předtím!

Krvavá nevěsta

Ve filmu KRVAVÁ NEVĚSTA sledujeme mladou nevěstu, která se dle dávné tradice bohaté a výstřední rodiny svého novomanžela připojí k jejich hře, která se promění ve vražedný boj o přežití.

Šestý smysl

Hollywoodská superstar Bruce Willis exceluje v mystickém thrilleru od režiséra a scénáristy M. Nighta Shyamalana o chlapci, který viděl mrtvé lidi.

Hokus Pokus

Záludná trojice 300 let starých čarodějnic ze Salemu, vyvolaná nic netušící trojicí dětí, se vydává zaklít město a získat zpět své mládí. Nejprve však musí přijít jak na to a přelstít nejen děti, ale i jejich zakletého mluvícího kocoura.

Ulička přízraků

Napínavý psychologický thriller od vizionářského režiséra Guillerma del Tora o manipulativním zaměstnanci lunaparku (Bradley Cooper), který se spojí se stejně nepoctivou psychiatričkou (Cate Blanchettová), aby spolu podváděli bohaté lidi v New Yorku 40. let minulého století. Scénář k tomuto strhujícímu filmu napsal del Toro spolu s Kim Morganovou podle románu Williama Lindsaye Greshama.

Dnes nejčtenější

.