Zavřít reklamu

Samsung dnes ohlásil celosvětový start systému Dočasná záloha v cloudu, což má být snadný a bezpečný způsob, jak chránit a přesouvat důležitá data. Uživatelé zařízení Galaxy tak nebudou muset mít o svá data obavy, ať už jde o fotografie, videa či dokumenty.

Uživatelé můžou svá data zálohovat do systému Samsung Cloud pomocí svého účtu Samsung. Data budou v bezpečí a bude je možné opětovně stahovat. Služba je zdarma a není pro ni nastaven žádný celkový datový limit, jen velikost jednotlivých souborů nesmí přesáhnout 100 GB. Není zapotřebí žádný počítač ani externí paměťové médium, k přenosu lze ovšem využít výhradně Wi-Fi připojení.

Data se ukládají po dobu 30 dnů od zálohování. V průběhu této doby si je uživatelé mohou kdykoli stáhnout a obnovit. Před uplynutím doby pro dočasné zálohování dostanou uživatelé zprávu, následně se data automaticky smažou. A jaká je ta podmínka? Fungovat to bude jen na zařízení s One UI 6 a novějším. Chcete-li vědět více, stačí si přečíst tiskovou zprávu společnosti.

Dnes nejčtenější

.