Zavřít reklamu

Samsung prostřednictvím svého komunitního fóra v Jižní Koreji oznámil, že tento týden ukončuje program One UI 6.0 Beta pro Galaxy S23. Jednoduše to znamená, že už brzy bychom mohli dostat stabilní aktualizaci Androidu 14 s One UI 6.0, počínaje právě Jižní Koreou a dalšími trhy, kde byl zmíněný beta program k dispozici. 

Řada Galaxy S23 obdržela celkem 7 beta aktualizací One UI 6.0 a Samsung v nich stále opravoval chyby a zlepšoval výkon i stabilitu softwaru. Nyní už společnost plánuje vydat stabilní aktualizaci Androidu 14, pokud tedy ve své nadstavbě nenajde žádné dodatečné kritické chyby. Moderátor komunity však varoval, že se věci mohou zpozdit, pokud se ty s nejnovější aktualizací One UI 6.0 ještě dostaví. Ve finále by se tak ale stát nemělo, protože společnost už minulý týden oznámila, že většinu problémů již opravila právě pomocí poslední nejnovější beta aktualizace. 

První beta byla vydána již před dvěma měsíci, a to právě pro řadu Galaxy S23, která Android 14 dostane u Samsungu jako první. Zatímco prvních několik beta aktualizací dostalo i několik dalších nových funkcí, poslední verze se zaměřily už jen na opravy chyb, stabilitu a plynulost uživatelského rozhraní. Pokud půjde vše podle plánu, měly by být všechna způsobilá zařízení aktualizována do konce roku. Samsung ale bude mít honičku, protože loni na to měl o dost více času, když Android 13 vyšel už v srpnu, nyní vydal Google svůj Android 14 až na začátku října. 

Špičkové Samsungy s bonusem až 10 000 Kč koupíte zde

Dnes nejčtenější

.