Zavřít reklamu

Netflix, Disney+, HBO Max, Amazon Prime Video, Apple TV+, SkyShowtime – v České republice už máme poměrně bohatý výběr streamovacích platforem, mezi které můžeme řadit i voyo, iVysílání nebo Prima+ či ostatně i iTunes a Google Play, kde je obsah ke koupi nebo pronájmu. Server JustWatch pro naši republiku vytvořil aktuální žebříčky TOP 10 filmů a seriálů, které jsou ve VOD službách právě nejsledovanější.

Zahrnuté období je poplatné minulému týdnu, tedy od pondělí 16. října do neděle 22. října. První místo opět obsadil letní hit Barbie. Pokud byste ho ale hledali v klasických službách, jako jsou Netflix, HBO Max nebo Disney+, bylo by to hledání marné. Barbie je totiž zatím dostupná jen v iTunes a Google Play, takže si film musíte buď pronajmout nebo zakoupit. Stejné je to i s jiným hitem, tedy Mission: Impossible Odplata – První část. Až bude snímek dostupný on-line v rámci předplatného některé služby, bude to pravděpodobně SkyShowtime, kde aktuálně najdete celou sérii snímků Mission: Impossible a ostatně třeba i Top Gun Maverick, taktéž s Tomem Cruisem v hlavní roli. Druhý Pohřeb si ale můžete pustit v Amazon Prime Video.

Seriály opanoval Disney+. Jeho Pád domu Usherů totiž žebříček vede, druhý je Loki. Gen V pak najdete opět v Amazon Prime Video, až čtvrtá Těla patří Netflixu. Na sedmičku se probojovala novinka Apple TV+ Lekce chemie, což je vzhledem k malé uživatelské základně poměrně působivé.

Dnes nejčtenější

.