Zavřít reklamu

Midjourney je jedním z nejlepších nástrojů pro generování obrázků umělé inteligence na trhu. Snadno se používá a poskytuje vynikající výstupy. Až dosud byla jeho funkčnost omezena na chatovací aplikaci Discord. Nyní si můžete otestovat schopnosti AI s Niji Journey, která využívá umělé inteligence Midjourney k vytváření anime postav a scén na základě textového zadání.

Přestože je tato aplikace určena převážně pro milovníky anime a není vyvinuta výhradně Midjourney, lze přepnutím režimu vytvořit i běžné obrázky. K dispozici je opravdu široká škála nastavení a funkcí. Aplikace odvádí vynikající práci, uživatelé mohou spojit dva obrázky do jednoho, doladit detaily pozadí nebo rysy postavy, obrázek zvětšit, přiblížit scénu a přepínat mezi různými styly animace. Lze také procházet kanál s obrázky vytvořenými komunitou.

Aplikace je ke stažení zdarma a bez nutnosti platby získáte zpočátku 20 generování. Pokud však chcete schopnosti Midjourney používat déle, je třeba pořídit si předplatné, přičemž uživatelé, kteří již službu využívají mohou pro přístup k funkcím aplikace použít své údaje z Discordu.

Midjourney zvažuje vydání vlastní aplikace, společnost ovšem neuvádí časový horizont, ve kterém bychom se jí mohli dočkat. Nicméně služba má tento měsíc získat několik nových funkcí, jako je upscale obrázků v rozlišení 4 000 x 4 000 nebo další nastavení stylu pro uživatele. Aplikace Niji Journey je dostupná pro obě mobilní platformy, tedy Android i iOS a za vyzkoušení rozhodně stojí.

Niji Journey v Google Play

Dnes nejčtenější

.