Zavřít reklamu

Google Magnifier

Aplikace Google Magnifier je zatím dostupná pouze pro smartphony Pixel, ale v dohledn době by se měla dostat i na další zařízení se systémem Android. Je překvapivě užitečná, i když zdánlivě jednoduhá – umožňuje zvětšit text bez ohledu na jeho velikost. Umožní vám přečíst text z dálky, menu na zdi, letištní cedule nebo třeba dopravní značky.

Stažení v Google Play

Moodistory

Moodistory je povedená aplikace pro sledování nálady. Můžete v ní zaznamenávat nálady na zvolené stupnici, přidávat aktivity a dokonce zaznamenávat podrobnosti s poznámkami a fotografiemi. Můžete také vytvářet zálohy dat svých záznamů nálad, které můžete importovat do podporovaných aplikací a služeb, nebo si dokonce vytvořit barevnou tabuli PDF s měsíčními záznamy nálad pro úschovu nebo psaní deníku. Základní funkce aplikace jsou zdarma, ale můžete si zaplatit prémiovou verzi, která odemkne více barev, další sloty pro oznámení a funkci zámku.

Stažení v Google Play

Page Pods

Aplikace s názvem Page Pods představuje vynikající řešení pro ty, kteří mají problém najít motivaci ke čtení. Za četbu získáváte odměny v podobě virtuálních květináčů, ve kterých můžete pěstovat své rostlinky. Aplikace také umožňuje nastavit denní a týdenní čtenářské cíle a pomáhá vám vizualizovat váš pokrok. Všechny údaje jsou uchovávány v zařízení, ale do aplikace můžete importovat svou knihovnu Goodreads.

Stažení v Google Play

Vaux

Vaux je funkcemi nabitá aplikace pro střih videa a úpravu zvuku. Nabízí funkci střihu a slučování videí, vytváření animovaných GIFů z videí a spoustu dalšího. V základu je k dispozici zdarma, v placené prémiové verzi získáte možnost odstranění reklam, přidávání textů k hudebním videím a další.

Stažení v Google Play

ReadYou

ReadYou je povedená RSS čtečka pro Android, která se vyznačuje jednoduchostí a přehledností. Má čisté, uživatelsky přívětivé uživatelské rozhraní a umí importovat kanály ze souborů OPML nebo adres URL. Nabízí také podporu oznámení pro jednotlivé kanály.

ReadYou

Stažení na GitHubu

Dnes nejčtenější

.