Zavřít reklamu

Samsung v létě představil pátou generaci svého ohebného véčka Galaxy Z Flip. I když je k dispozici v několika atraktivních barvách, korejský obr se podle nového úniku připravuje na uvedení nové barevné varianty, která by měla mít retro nádech.

Vypadá to, že Samsung brzy na scénu uvede Galaxy Z Flip5 Retro Edition. Web MSPowerUser zveřejnil několik renderů chystané skládačky, z nichž vyplývá, že má novou barvu a trochu jinou povrchovou úpravu. Web uvádí, že telefon bude mít pastelově modrou barvu na zadní straně a stříbrnou na bocích. Zadní strana má matný povrch, zatímco rám je vyroben z hliníku.

Zbytek telefonu vypadá stejně jako běžný Z Flip5. Zdá se, že má velký 3,4palcový vnější displej a na boku umístěnou čtečku otisků prstů. Má také dvojitý fotoaparát a na spodní straně port USB-C. Je pravděpodobné, že stejné zůstanou i specifikace – zařízení by tedy mělo disponovat mimo jiné čipsetem Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy, 8 GB operační a 256 či 512 GB vnitřní paměti nebo baterií s kapacitou 3700 mAh.

V tuto chvíli není jasné, jestli bude tato varianta Z Flipu5 dostupná jen pro vybrané trhy, jako je ten korejský, nebo se dočká širšího globálního uvedení. V minulosti však některé barvy skládaček zůstaly exkluzivní pro několik málo trhů. Představena má být každopádně v příštích týdnech.

Špičkové Samsungy s bonusem až 10 000 Kč koupíte zde

Dnes nejčtenější

.