Zavřít reklamu

Husté mraky: Vzestup a pád firmy Juul

Dokumentární seriál o dravém startupu, který díky prodeji elektronických cigaret vyroste v miliardový podnik. Jeho úspěch se ale začne vypařovat s příchodem epidemie.

Pád domu Usherů

Dva bezcitní sourozenci vybudují rodinnou dynastii, aby se zajistili do budoucna. Jejich plán se ale začne bortit ve chvíli, kdy jejich dědici začnou záhadně umírat.

One Piece

Monkey D. Luffy, mladý pirát ve slamáku, se v téhle hrané adaptaci populární mangy vydá s pestrou partičkou přátel na velkolepou výpravu za pokladem.

Fauda

Vrchní izraelský agent se vrací z důchodu, aby dopadl palestinského bojovníka, kterého považoval za mrtvého. Uvede tak do pohybu řetězec chaotických událostí.

Slasher

Řádění sériových zabijáků po sobě zanechává spoušť a jejich další oběti bojují v hororové sérii o život.

Ďáblův plán

Dvanáct soutěžících poměří svoji inteligenci, taktické myšlení i znalosti po dobu šesti nocí a sedmi dní. Kdo získá korunu pro vítěze?

Zaklínač

Geralt z Rivie, nájemný zmutovaný lovec příšer, cestuje za svým osudem bouřlivým světem, kde lidé jsou často ohavnější než různé bestie.

Perníkový táta

Středoškolský učitel chemie, který umírá na rakovinu, se spojí se svým bývalým studentem, aby zajistil budoucnost svojí rodiny výrobou a prodejem pervitin

Hra na oliheň

Stovky hráčů na mizině přijmou zvláštní pozvánku na dětskou hru. Uvnitř na ně čeká lákavá cena, ale může je stát život. Druhá řada je již v čilé přípravě.

Sexuální výchova

Nesebevědomý Otis zná všechny rady na sexuální neduhy. Jeho matka je totiž terapeutka. Rebelka Maeve mu proto navrhne, aby si ve škole otevřel sexuální poradnu.

Dnes nejčtenější

.