Zavřít reklamu

Samsung nabízí řadu aplikací, které poskytují služby spojené s různými oblastmi života, jako je zábava, infotainment či zvýšení produktivity. Většina jeho aplikací je dostupná na každém zařízení Galaxy. Jedna z nich – Samsung Music – podporuje přehrávání všech vašich oblíbených skladeb a nabízí také několik možností, které vám umožní je spravovat. Nyní tato aplikace dostala novou aktualizaci.

Samsung začal vydávat novou aktualizaci pro aplikaci Samsung Music, která ji povyšuje na verzi 16.2.33.6. Přináší některé drobné změny, jako je přejmenování aplikace na Music (přesněji na zařízeních s nadstavbou One UI 6.0) a vylepšenou použitelnost widgetu aplikace. Kromě toho opravuje blíže nespecifikované chyby.

Samsung Music není obyčejný hudební přehrávač – podporuje různé zvukové formáty, jako je MP3, AAC, FLAC a další. Poskytuje také čisté a intuitivní uživatelské rozhraní a snadno spolupracuje s chytrými zařízeními korejského obra, jako jsou tablety, televizory nebo nositelná zařízení. Pokud chcete na svém zařízení Galaxy bez obav poslouchat svou oblíbenou hudbu, měli byste aplikaci aktualizovat na nejnovější verzi. Novou aktualizaci si nyní můžete stáhnout z obchodu Galaxy. Její velikost je necelých 38 MB.

Dnes nejčtenější

.