Zavřít reklamu

Beta testování nejnovější nadstavby Samsungu nad Androidem 14, tedy uživatelského rozhraní One UI 6.0, je v plném proudu. Pravidelně přicházejí informace o nových zařízeních zařazených do programu, stejně tak Samsung vydává další a další verze zejména pro svou vlajku Galaxy S23. Nyní je ale beta dostupná i pro telefon, u kterého by to nikdo nečekal.

Tím telefonem je Galaxy F23 5G, který byl na trh uveden na začátku roku 2022 s Androidem 12, kdy Android 13 obdržel na konci roku 2022. Je to tak poprvé, co společnost vydala betu pro takto cenově dostupné zařízení, protože dosud tak s žádným modelem řad A, M nebo F neudělala. Beta nese verzi firmwaru E236BXXU4ZWJ2 a má velikost 2,6 GB. Dostupná je logicky v Indii, kam míří většina modelů řady F. Není to ale jediná novinka s ohledem na betu One UI 6.0.

Beta program pro Galaxy S21 se totiž dostal z Jižní Koreje do USA. Pak zde máme Galaxy Z Fold4 a Z Flip4, pro které už společnost také konečně uvolnila první betu. V neposlední řadě jde o řadu Galaxy S23, tedy aktuální vlajkové modely, které dostaly betu One UI 6.0 vůbec jako první. Nyní vydal Samsung pro modely Galaxy S23, S23+ a S23 Ultra už 7 beta verzi své nadstavby (zatím v Indii, Jižní Koreji a USA). Dá se tedy skutečně očekávat, že ostrá aktualizace vyjde co nevidět.

Aktualizace: Záhy po publikování článku vydal Samsung betu One UI 6.0 ještě pro modely Galaxy M23 5G a Galaxy A52s. První vyšla v Indii, druhá v Jižní Koreji. Sedmá beta pro Galaxy S23 vyšla také v Polsku.

Telefony Samsungu koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.