Zavřít reklamu

Počasí za okny je v současné chvíli relativně proměnlivé, začíná ale čím dál více převládat déšť. Ten může být někdy nepředvídatelný, v drtivé většině případů mu ale můžete přizpůsobit vaše každodenní plány, pokud jej budete pečlivě sledovat v příslušných aplikacích. Kde tedy nejlépe sledovat déšť?

Počasí & Radar

Aplikace Počasí & Radar vám kromě klasické předpovědi počasí po hodinách i po dnech nabízí také aktuální mapy s radarovými snímky, a to nejen co se týče srážek, ale třeba i vývoje teplot. Její součástí jsou také výstrahy, takže vás prudké změny počasí již nepřekvapí.

Stažení v Google Play

Windy.com

Windy.com patří mezi oblíbené aplikace nejen pro sledování srážek, a to především díky mapám s radarovými snímky všeho druhu. Na mapách můžete v reálném čase sledovat celou řadu parametrů včetně sněžení, oblačnosti nebo větru.

Stažení v Google Play

Clime: Radar počasí živě

Clime je užitečná all-in-one aplikace pro sledování předpovědi počasí. Kromě předpovědi jako takové ale nabízí Clime navíc také mapy s radarovými snímky v reálném čase, díky kterým budete mít vždy dokonalý přehled o tom, kde se zrovna vyskytují srážky, a kdy zhruba můžete ve vaší lokalitě čekat déšť.

Stažení v Google Play

AccuWeather

Další populární aplikací pro předpověď počasí je AccuWeather. Ocení ji zejména ti, kteří pečlivě sledují vývoj a postup srážek. Pro účely tohoto sledování nabízí AccuWeather opravdu pestrou paletu nástrojů a informací včetně animované mapy s radarovými snímky.

Stažení v Google Play

The Weather Channel

Mapu s radarovými snímky a podrobné, spolehlivé a aktuální informace nejen o vývoji srážek nabízí uživatelům také aplikace s názvem The Weather Channel. Samozřejmostí je také možnost aktivace výstrah na extrémní počasí ve vybraných lokalitách.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.