Zavřít reklamu

Uncharted

Potomek slavného hledače pokladů sira Francise Drakea, Nathan Drake, konečně našel stopu k prokleté zlaté sošce ze Zlatého města v El Doradu. Když se však vydá na cestu, za zády se mu náhle objeví zákeřní konkurenti.

Bratrstvo nesmrtelných

Evana sužují dovednosti, které si vědomě neosvojil, a vzpomínky na místa, kde nikdy nebyl. Na pomoc mu přichází tajná skupina, která ho ujistí, že střípky vzpomínek jsou skutečné – jen pocházejí z několika minulých životů.

Vlasy

Film oscarového režiséra Miloše Formana, natočený na motivy kultovního Broadwayského muzikálu, vypráví příběh mladíka, který chce vstoupit do armády. Přichází z Oklahomy do New Yorku, tam se seznámí se skupinkou hippies a zamiluje se.

Haunted Museum 3 Ring Inferno

Chlapec a jeho otec bojují o svou duši poté, co otevřou portál do prokletého cirkusového světa.

Apokalypsa v Hollywoodu

Snímek sleduje šest kamarádů, jejichž divoký večírek se promění v boj o život. Za podivných okolností je Los Angeles devastováno apokalypsou, před kterou se skupinka snaží ukrýt v domě. Přežije v této ničivé atmosféře jejich přátelství?

Bullet Train

Brad Pitt hraje nájemného zabijáka Berušku, který chce vykonávat svou práci mírumilovně, jelikož se mu spousta předchozích kšeftů vymkla z rukou a smůla se mu lepí na paty. Osud má nicméně jiné plány…

Benzínka

Po loupežném přepadení se majitelka čerpací stanice musí rozhodnout, zda ochrání svého neohrabaného zaměstnance, nebo ho vydá nejnebezpečnějšímu muži ve městě.

X

Skupina mladých filmařů přijíždí v roce 1979 na texaský venkov, aby tam natočila film pro dospělé. Naneštěstí jsou jejich sousedy postarší manželé, kteří jim zdejší pobyt značně znepříjemní.

Městečko Wander

Arthur Bretnik je psychicky narušený konspirační teoretik a soukromý detektiv s traumatickou minulostí, který se ocitl ve světě lží a podvodů.

Equalizer

Bývalý člen elitní tajné vojenské jednotky předstíral svou smrt, aby mohl začít nový, poklidný život. Když však kvůli záchraně mladé dívky musí svůj dobrovolný odpočinek ukončit, ocitá se tváří v tvář extrémně násilným ruským gangsterům.

Dnes nejčtenější

.